м.Київ, вул.Оранжерейна 1
(096) 95-31-137
e.technology.llc@gmail.com

FERON

Компанія ТОВ “Електротехнології” являється представником ТМ Feron

Компанія “Feron” працює на ринку України з 2004 року та нині є одним з найбільших постачальників світлотехнічної продукції. Основна діяльність компанії – гуртова та мілкогуртова торгівля світлотехнічною продукцією під власною торговельною маркою Feron.

Завдяки постійному вивченню світлотехнічного ринку та баченню його перспектив, продуманному формуванню асортименту, регулярним поставкам з заводів виробників та надійним відносинам з партнерами, за роки свого існування компанія стала одним з лідерів ринку світлотехніки та зарекомендувала себе, як надійний партнер. Все це гарантувало взаємовигідну та довготривалу співпрацю з тими клиєнтами, які вирішили будувати свій бизнес с компаниією Feron.
Головним в своїй роботі ми вважаємо чітке виконання взятих на себе зобов’язань. Запорукою цього є організація на високому рівні поточних продаж, складування та транспортування продукції. Індивідуальний підхід до кожного клієнта робить роботу з нашою компанією особливо привабливою.

Серед наших клієнтів є представники різних напрямків торгівлі – це спеціалізовані магазини та магазини зі змішаним асортиментом, національні мережі будівельних гіпермаркетів, архітектурні та проектні організації, дизайн-студії та ін. Серед наших партнерів такі національні мережі гіпермаркетів, як: Епіцентр, Нова ліния, Praktiker, Leroy Marlin та ін. Завдяки активній роботі наших менеджерів та регіональних дистрибьюторів, продукцію ТМ Feron можні купити в усіх регіонах України.

Ми щорічно приймаємо участь в найзнаковіших світлотехнічних виставках України: Elcom Ukraine, LED Expo, и др.

Компанія постійно прагне до вдосконалення показників якості продукції, тому ми ретельно котролюємо її як під час виробництва, так і після нього, а вся реалізуєма продукція сертифікована державною системою сертифікації УкрСЕПРО. Такий підхід дозволяє забезпечити товарам TM Feron довговічність, та в той же самий час привабливість ціни.

Компанія досягла значних вершин, однак ми не стоїмо на місці, а продовжуємо розвиватися, та рухаємося до нових перемог, завдяки впроважденню передових технологій та продуктів. Особливо це стосується розвитку напрямку світлодіодного освітлення, адже наша компанія була однією з перших, хто познайомив Україну з джерелами світла на основі світлодіодів.

Feron сьогодні – це команда професіоналів, націлених на створення сучасних та якісних рішень у сфері світлотехніки, що можуть розвивати бізнес партнерів та міняти ринок в цілому.

Місія компанії: Зробити життя всіх наших клієнтів яскравим, допомагати їм у втіленні будь-яких ідей в бізнесі, інтер’єрі та будівництві. Ми хочемо розвивати ринок світлотехніки України та просувати його вперед, завдяки новим технологіям та новим сучасним продуктам.

Цілі компанії:

 • Стати лідером ринку світлотехніки України. В тому числі, зайняти передове місце серед компаній-постачальників сучасного світлодіодного освітлення.
 • Ми хочемо,щоб кожен клієнт компанії був на 100% впевнений в надійності нашого партнерства, будь то невеличкий магазин, великий регіональний дистрибьютор або національний ритейлер.
 • Добитися гармонізації асортименту TM Feron за допомогою розвитку тих товарних груп, що дозволять клієнтам формувати різносторонній асортимент, для максимального задоволення їх потреб та розвитку бізнесу. Завдяки такій стратегії розвитку, кожен клієнт може здійснити закупку необхідних категорій товарів у одного постачальника – компанії Feron, зекономивши таким чином свій час та оптимізувавши витрати.
 • Постійно працювати над покращенням якості наданих товарів на послуг.
 • Впроваждувати нові технології на ринку світлотехніки України та використовувати найкращий світовий досвід.
 • Створити потужну систему маркетингової підтримки клієнтів та розвитку бренда Feron в цілому.

Наші цінності та стратегія:

Компетентність. Ми знаємо, що потрібно ринку та нашим клієнтам, адже компанія вже більше 10 років успішно розвивається на ринку світлотехніки України. Мы плануємо свій асортимент з урахуванням нових реалій ринку та виявленням нових трендів. Ми дивимось в майбутнє світлотехніки та створюємо попит. А спеціалісти компанії кваліфіковано підберуть Вам необхідний асортимент товарів та завжди готові прийти на допомогу у вирішенні будь-яких бізнес питань.

Вигідність співробітництва. Ми забезпечуємо найбільш прийнятні ціни на свої продукти та організовуємо їх своєчасну доставку. Також ми розробляємо дисконтні та маркетингові програми, для найбільш вигідного співробітництва з нашою компанією. Ми забезпечуємо маркетингову підтримку клієнтів, надаючи рекламні матеріали та торговельне обладнання для найкращого просування продукції ТМ Feron.

Надійність. Ми представляємо найбільш широкий асортимент товарів, забезпечуємо постійну появу новинок, а також безперебійність поставок. Ми гарантируємо якість нашої продукції, що підтверджується відповідними сертифікатами та гарантійними зобов’язаннями на окремі категорії товарів.

Індивідуальний підхід. Для кожного клієнта ми формуємо пропозицію, що максимально задовольняє його, як в асортименті, так і в ціновій політиці.

Клієнтоорієнтовність. Вся діяльність команди Feron направлена на досягнення однієї великої мети – задовольнити потреби клієнта та допомогти йому у вирішенні всіх його питань. В цьому і є філософія стратегії нашого розвитку – давати нашим споживачам те, що їм необхідне для розвитку власного бізнесу, створення затишної атмосфери в житлі, економії електроенергії та досягення будь-якої іншої “світлотехнічної” цілі.

Постійний розвиток. Компанія прагне завжди знаходитися на вістрі прогресу. Результат цього – постійна поява новинок, виробництво та технічні храктеристики яких засновуються на сучасних технологіях. Ми знаходимось у постійному пошуку нових продуктів, що здатні зробити життя наших клієнтів ще яскравіше та зручніше.

Асортимент та цінова політика.

Зараз лінійка товарів ТМ Feron нараховує більш ніж 1500 найменувань світлотехнічної продукції, виробленої на передових та найсучасніших заводах КНР. Ми постійно працюємо над вдосконаленням та гармонізацією асортимента. Компанія прагне до збільшення в ньому частки товарів, що відповідали б сучасним високим технічним, енергозберігаючим та екологічним характеристикам. Тому розвиток світлодіодних технологій займає особливе місце в стратегії розвитку компанії, та його частка буде тільки збільшуватися.

Цінова політика, яку проводить компанія, дозволяє пропонувати нашим клієнтам краще на ринку поєднання ціни та якості на продукцію світлотехнічного направлення. Також діє гнучка система знижок,що залежить від об’єму закупок кожного конкретного клієнта, його історії співпраці та ін. Ці фактори, а також використання заохочуюючих програм, дозволяють зробити співпрацю з компанією Feron ще більш вигідною.

Більше інформації про товари компанії можна отримати на сайті Feron.ua

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Color
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom fields
Compare
X