м.Київ, вул.Оранжерейна 1
(096) 95-31-137
e.technology.llc@gmail.com

IEK

Компанія ТОВ “Електротехнології” являється представником ТМ IEK

Група компаній IEK

Група компаній IEK – провідний виробник електротехнічної продукції під міжнародним брендом IEK і продукції для ІТ-технологій під торговою маркою ITK.
ГК IEK пропонує готові комплексні рішення в сферах будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту, інфраструктури, промисловості, енергетики та ІТ-технологій.
ГК IEK – це холдинг, який контролює діяльність власних виробничих комплексів і торгових підприємств, в тому числі, в Україні, Казахстані, Білорусі, Молдові, Монголії і країнах Балтії.
Група компаній IEK цінує довіру своїх споживачів і прагне надати максимально зручні умови співпраці і стабільну якість продукції. Сьогодні компанія продовжує випереджати темпи зростання електротехнічного ринку завдяки своїй активній життєвій позиції

Торгова марка IEK

Торгова марка IEK відома вже більше 15 років. Це перевірений часом міжнародний електротехнічний бренд, який є гарантом надійності для споживачів.
Продукція IEK® добре знайома професіоналам і володіє поєднанням основних характеристик успішного електротехнічного бренду: висока якість, довговічність, оптимальні ціни, широкий асортимент по всіх групах товарів, лаконічний і естетичний дизайн і прості конструктивні рішення для швидкого обслуговування об’єктів.
Продукцію IEK® встановлюють при будівництві великих житлових і промислових об’єктів; торгову марку IEK довіряють при оснащенні шкіл, лікарень, при реконструкції архітектурних пам’яток і роботах на життєво важливих об’єктах міської інфраструктури.

Можливість вибору – це свобода!

Безперервний виведення нових продуктів – це візитна картка Групи компаній IEK. Зараз в її активі близько 7 тисяч найменувань виробів. Сьогодні ГК IEK виходить на нові ринки, активно освоюючи напрямки телекомунікацій, електричних двигунів і високовольтного устаткування.
ГК IEK створює вироби, які відповідають всім світовим стандартам. Вона пропонує не просто окремі товари, а комплексні рішення, за допомогою яких можна організувати енергозабезпечення будь-якого об’єкта будь-якої галузі.

Ми поруч

Географія продажів ГК IEK охоплює територію України, Прибалтики, Білорусі, Молдови, Казахстану, а також Румунії та країн Східної Азії.
Щоб забезпечити професійної аудиторії максимальну доступність продукції IEK®, в компанії створено ефективну систему дистрибуції. Компанії-партнери, що входять в дистриб’юторську мережу IEK, забезпечують наявність всього асортименту IEK® у всіх великих містах і невеликих населених пунктах.
Група компаній IEK не просто пропонує якісну продукцію за адекватними цінами, але і забезпечує її своєчасне надходження на кожен об’єкт по всій географії присутності IEK.

Мистецтво створювати

Бездоганна репутація Групи компаній IEK говорить про те, що її цілі далекі від отримання сьогохвилинних вигод – вони спрямовані далеко в майбутнє. Грамотна виробнича стратегія IEK забезпечує максимальне використання існуючих ресурсів. Завдяки продуманому підходу до виробничої системі, IEK втілює один зі своїх основних принципів – створювати якісну, сучасну і затребувану продукцію за адекватними цінами.

Постійність – ознака майстерності

Значний Постійно зростаючий обсяг виробництва і широке коло споживачів покладає на компанію величезну відповідальність. Тому на кожному етапі – від сировини до готової продукції – ГК IEK приділяє особливу увагу контролю якості. Продукція IEK® піддається перевіркам у власній лабораторії, а також в офіційних випробувальних і сертифікаційних центрах.
Якість матеріалів і комплектуючих, оригінальні поліпшені рецептури для виробів із пластику, постійний контроль на кожному з етапів виробництва, присутність кваліфікованих фахівців компанії на виробничих майданчиках – всі ці заходи дозволяють не тільки тримати планку якості на заявленому рівні, але і йти по шляху постійного розвитку.
У ГК IEK впевнені: краще якості може бути тільки сталість якості!

Інформаційна підтримка

Група компаній IEK максимально спрощує для споживачів вибір необхідного обладнання. Для професійної аудиторії регулярно випускаються зручні технічні каталоги по кожній групі продукції, загальні каталоги з повним переліком і докладним описом товарів, буклети про компанію та нові продукти.
Для фахівців в області енергетики і електротехніки Група компаній IEK створила унікальний інформаційний інтернет-ресурс – «Професійне співтовариство». Для підтримки проектувальників розроблений і успішно функціонує інноваційний інтернет-сервіс «IEK +», який об’єднує в собі інформаційні та навчальні функції, програмні інструменти для роботи, можливості технічної підтримки і бонусної системи.
Група компаній IEK бере активну участь в найбільших професійних зарубіжних виставках. Вона учасник європейських виставок: Inernational Electric & Automation Show в Бухаресті, South-East European Exhibition on Energy Efficiency в Софії, а також самої представницький виставки на Близькому Сході MIDDLE EAST ELECTRICITY в Дубаї. Також учасник виставки elcomUkraine в Україні.

Більше інформації про товари компанії можна отримати на сайті www.iek.ua

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Color
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom fields
Compare
X