Технології,
Інновації,
Розвиток,
Майбутнє

DKC

Компанія ТОВ "Електротехнології" являється представником ТМ DKC

Група компаній «ДКС» була заснована в 1998 році, і на сьогоднішній день входить до числа провідних виробників утримує систем і електрощитового обладнання в Україні, Росії, Європі і Бразилії. До складу групи входять три підрозділи: «ДКС України» з виробничими потужностями на території України в Київській обл., Компанія «ДКС» з виробничими потужностями на території РФ у м Твер, «ДКС Європа» з виробничими потужностями в Італії, Угорщини та Румунії .

Загальна площа виробничо-складського комплексу компанії «ДКС України» становить 8 000 м2. На території виробничого комплексу «ДКС України» працюють лінії з випуску гофротруби, жорсткої труби, пластикових каналів, металевих лотків, двостінних труб. Також завод оснащений обладнанням для виробництва дротяного лотка, консолей, аксесуарів і високошвидкісними намотчик гофротруби.
асортимент
Номенклатура «ДКС України» налічує понад 25 000 компонентів і аксесуарів, об'єднаних в 6 основних груп - кабельні канали, труби, металеві лотки, блискавкозахист і заземлення, шинопроводи та електрощитової обладнання. Багато продуктів, що виробляються групою «ДКС», є інноваційними для електротехнічного ринку. Завдяки активній роботі по дослідженню та розробці нових матеріалів і продуктів, «ДКС» володіє великим переліком власних патентів.
політика продажів
ДКС працює з широкою мережею дистриб'юторів і дилерів, які не здійснюючи прямих продажів кінцевим користувачам. Збалансована збутова політика компанії дозволяє забезпечувати постійну присутність продукції на ринку і своєчасно регулювати рівень цін.
підтримка партнерів
Ми регулярно проводимо семінари і технічні консультації для своїх партнерів і їх клієнтів. Кожен партнер отримує персональний підхід, а також маркетингову підтримку з боку компанії.
якість
Компанія «ДКС» уважно стежить за відповідністю якості її продукції всім вимогам нормативних документів. Продукція «ДКС» є орієнтиром якості для всієї галузі.
Соціальна політика
Ми переконані, що для того, щоб динамічно розвиватися, необхідно брати активну участь в житті своїх співробітників і електротехнічної галузі в цілому. «ДКС України» відкриває нові проекти для ВНЗ, підтримує молодих талановитих фахівців, бере активну участь в підвищенні культури монтажу.
галузеві рішення
Група компаній «ДКС» у своєму розпорядженні власну інженерною службою, яка надає підтримку партнерам при підготовці складних проектів по створенню кабельних трас всередині і зовні виробничих, торгових і житлових приміщень. Нашими фахівцями накопичений значний досвід галузевих рішень в нафтогазовій галузі, телекомунікаційних, інфраструктурних та багатьох інших проектах. Компанія не зупиняється на досягнутому і постійно працює над розширенням типових рішень на базі продукції «ДКС» для різних галузей.
Основне завдання компанії «ДКС України» - поставка на електротехнічний ринок матеріалів і систем для якісної прокладки силових і інформаційних мереж.
Взаємозамінність і взаємодоповнюваність систем продукції компанії «ДКС України» дозволяє комфортно використовувати їх в абсолютно різних умовах: комерційне та житлове будівництво, харчова і хімічна промисловості, металургія, інфраструктурні об'єкти, агрокомплекси.

Більше інформації про товари компанії можна отримати на сайті www.dkc.kiev.ua