Технології,
Інновації,
Розвиток,
Майбутнє

Legrand

Компанія ТОВ "Електротехнології" являється представником ТМ Legrand

Продукція Legrand застосовується і в житлових приміщеннях, і в будівлях адміністративного сектору, і на промислових об'єктах. Концентрація на одному бізнесі - електротехніка - дозволили Legrand зайняти провідні позиції в багатьох країнах світу у відповідній галузі. Лідерство Legrand на ринку обумовлено високою культурою виробництва, а також великими інвестиціями в дослідження і розробки нових технологій і матеріалів. Legrand - це 19% світового ринку інсталяційного електрообладнання і 15% ринку кабель-каналів.
Штаб-квартира Legrand знаходиться у Франції. Група Legrand виробляє на своїх підприємствах близько 215 тисяч найменувань продукції і володіє понад 4500 чинними патентами на винаходи. Торговий оборот компанії на 2013 рік склав 4,5 мільярда євро. Legrand об'єднує понад 36 000 співробітників, що працюють більш ніж в 80 країнах світу. Серед них Франція, Італія, Німеччина, Іспанія, Росія, США, Китай, Австралія та інші.
Група Legrand дотримується мультибрендовой політики. Бренди, що входять до Групи, доповнюють один одного і сприяють розширенню пропозиції Групи. З іншого боку, багаторічний досвід, репутація і напрацювання Legrand грають велику роль для інших брендів Групи при просуванні їх продукції на нові ринки. У Росії представлені торгові марки BTicino, Cablofil, Estap, Vantage, Контактор.
Що стосується Росії, то тут Legrand - єдиний виробник, що пропонує повний комплекс електрообладнання, від розеток і вимикачів до складних систем розподілу і управління. У плани Групи Legrand входить продовження стрімкого і успішного розвитку в нашій країні.
Продукція Legrand розробляється на основі останніх наукових досягнень і відповідає високим стандартам європейської якості. Вона улюблена як професіоналами-електротехніками, так і кінцевими споживачами, адже вона відрізняється простотою в установці, зручністю в експлуатації, красивим і різноманітним дизайном. Вся продукція Legrand сертифікована на відповідність вимогам державних стандартів. Все перераховане вище дозволяє Legrand брати участь і перемагати в великих державних і комерційних тендерах.

Більше інформації про товари компанії можна отримати на сайті www.legrand.ru