Технології,
Інновації,
Розвиток,
Майбутнє

Одескабель

Компанія ТОВ "Електротехнології" являється представником ТМ Одескабель

 

Завод «Одескабель» був заснований в 1949 році.


За роки свого розвитку підприємство стало безумовним лідером з виробництва кабелів зв'язку в Україні і одним з провідних кабельних заводів в країнах СНД.

Спеціалізуючись на виробництві телекомунікаційних кабелів, Одеський кабельний завод освоїв і випускає широкий асортимент мідних і волоконно-оптичних кабелів зв'язку, радіочастотних, а також затребуваних в останні десятиліття цифрових або LAN-кабелів, номенклатура яких є найширшою в країнах Співдружності. Крім цього, ПАТ «Одескабель» пропонує своїм споживачам силові кабелі, проводи й шнури різного призначення.

Завод і зараз продовжує успішно розвиватися, освоювати нові напрямки і прагне зайняти в них лідируючі позиції. За останні роки підприємством було запроваджено ряд новацій, серед яких - виробництво нагрівальних кабелів, які є основою системи «тепла підлога».

Загальна номенклатура заводу налічує на сьогоднішній день більше 3000 маркорозмірів.

Пріоритетом у розвитку ПАТ «Одескабель» вже багато років є випуск високоякісної продукції при конкурентоздатних цінах, що стало запорукою ринкової привабливості підприємства.

На Одеському кабельному заводі розроблена і впроваджена інтегрована система менеджменту за чотирма міжнародними стандартами, а саме: система менеджменту якості по ISO 9001: 2008, система екологічного керування за ISO 14001: 2004, система управління гігієною та безпекою праці по OHSAS 18001: 2007 та система соціальної відповідальності за SA 8000: 2008. Це означає, що рівень організації виробництва і управління ПАТ «Одескабель» повністю відповідає світовим стандартам.

Основними споживачами продукції «Одескабель» є компанії, що працюють в сфері телекомунікацій, енергетики, в будівництві, машинобудуванні, в гірничодобувній галузі і ряді інших галузей. В Україні споживачами є найбільші оператори зв'язку - «Укртелеком», МТС, «Київстар», «Білайн», «Інтертелеком», група компаній «Вега», атомні електростанції, залізниця, «Укренерго», «Укртранснафта», «Укртатнафта», «Нафтогаз», «Криворіжсталь» і ін.

Для зручності клієнтів в 10 містах України створено мережу представництв Торгового дому «Одескабель».

Завод не тільки задовольняє потреби внутрішнього ринку країни в кабельної продукції, а й успішно її експортує. За 2010 рік експорт підприємства склав близько 50% від загального обсягу реалізації. Продукція «Одескабель» експортується в Росію, Білорусь, Республіку Молдова, Казахстан, Грузію і країни Європейського Союзу, що підтверджує конкурентоспроможність підприємства на світовому ринку.

ПАТ «Одескабель» є активним учасником основних об'єднань виробників кабельно-провідникової продукції:

- Української корпорації «Укрелектрокабель» (м.Київ, Україна);

- Некомерційного Партнерства виробників кабельної продукції «Міжнародна Асоціація« Електрокабель »(м.Москва, Росія);

- Асоціації «Интеркабель» (м.Москва, Росія);

- Міжнародної Федерації виробників кабелю (м.Відень, Австрія).

Дане членство дає можливість «Одескабель» бути сучасним, інноваційним та високотехнологічним підприємством, відстежувати тенденції світового кабельного ринку і своєчасно на них реагувати.

Публічне акціонерне товариство «Одеський кабельний завод», протягом багатьох років робить упор на якості продукції, що випускається і конкурентних цінах, модернізації і розширення виробництва, висококваліфікованих кадрах та організації управління за світовими стандартами. Такий вектор розвитку компанії дозволяє «Одескабель» по праву бути лідером не тільки в своїй галузі, а й одним із зразкових підприємств країни.

Більше інформації про товари компанії можна отримати на сайті  odeskabel.com