Технології,
Інновації,
Розвиток,
Майбутнє

SIEMENS

Компанія ТОВ "Електротехнології" являється представником ТМ SIEMENS

Siemens AG (Берлін і Мюнхен) - це міжнародний технологічний концерн, який протягом більш ніж 165 років є синонімом технічної переваги, інновацій, якості, надійності і глобального присутності. Компанія працює більш ніж в 200 країнах, приділяючи особливу увагу напрямками електрифікації, автоматизації та діджіталізаціі. Будучи одним з найбільших в світі виробників енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій, Siemens лідирує в області будівництва морських вітряних турбін і є провідним постачальником турбін комбінованого циклу для вироблення електроенергії, а також рішень з передачі електроенергії, рішень для інфраструктури та автоматизації, а також приводів і програмних рішень для промисловості.

ДП «Сіменс Україна» (з 100% -ою іноземною інвестицією) - одна з провідних технологічних компаній України. Постачає обладнання, технології та комплексні рішення для ключових галузей української економіки: промисловості, енергетики, транспорту та охорони здоров'я. Компанія «Сіменс Україна» була заснована в 1997 році. C 1992 по 1997 рік в Україні діяло офіційне представництво концерну Siemens. Центральний офіс компанії знаходиться в Києві. Регіональні філії працюють в Львові, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Кривому Розі та Маріуполі. Всього в компанії працює 160 чоловік.

Система управління якістю ДП «Сіменс Україна» сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2008.

Більше інформації про товари компанії можна отримати на сайті www.siemens.com