Технології,
Інновації,
Розвиток,
Майбутнє

VENTS

Компанія ТОВ "Електротехнології" являється представником ТМ VENTS

ВЕНТС - світовий лідер вентиляційного виробництва.

Цей заслужений статус підтверджують визнання партнерів і споживачів по всьому світу, 50 Більш мільйонів одиниць реалізованої продукції і почесне членство в найбільших світових асоціаціях - експертів кліматичної галузі.

ВЕНТС - потужне науково-виробниче підприємство, яке володіє найбільшою сучасною виробничою базою в Європі і самостійно виробляє повний спектр обладнання для систем вентиляції та кондиціонування будь-якого ступеня складності під торговими марками ВЕНТС, Домовент, Пластивент, Алювент, X-ВЕНТ, AirVENTS.

Асортимент вентиляційної продукції ВЕНТС становить понад 10 000 найменувань для побутової, комерційної та промислової вентиляції, різних цільових аудиторій споживачів і світових географічних регіонів.

Виробничі потужності розташовані більш ніж на 60 000 м2. Кожен з 16 цехів компанії обладнаний відповідно до міжнародних стандартів і здійснює повноцінний виробничий цикл. На підприємстві працюють понад 2 000 професіоналів, які забезпечують втілення вентиляційної продукції від ідеї і конструкторського рішення до готового високотехнологічного продукту. Для цього Вентс реалізує стратегію сталого розвитку, яка заснована на впровадженні інновацій та застосування передових технологій в області кліматичного обладнання.

Більше інформації про товари компанії можна отримати на сайті  vents.ua