м.Київ, вул.Оранжерейна 1
(096) 95-31-137
e.technology.llc@gmail.com

ГоловнаОдескабель

Одескабель

Компанія ТОВ “Електротехнології” являється представником ТМ Одескабель

Завод «Одескабель» був заснований в 1949 році.


За роки свого розвитку підприємство стало безумовним лідером з виробництва кабелів зв’язку в Україні і одним з провідних кабельних заводів в країнах СНД.

Спеціалізуючись на виробництві телекомунікаційних кабелів, Одеський кабельний завод освоїв і випускає широкий асортимент мідних і волоконно-оптичних кабелів зв’язку, радіочастотних, а також затребуваних в останні десятиліття цифрових або LAN-кабелів, номенклатура яких є найширшою в країнах Співдружності. Крім цього, ПАТ «Одескабель» пропонує своїм споживачам силові кабелі, проводи й шнури різного призначення.

Завод і зараз продовжує успішно розвиватися, освоювати нові напрямки і прагне зайняти в них лідируючі позиції. За останні роки підприємством було запроваджено ряд новацій, серед яких – виробництво нагрівальних кабелів, які є основою системи «тепла підлога».

Загальна номенклатура заводу налічує на сьогоднішній день більше 3000 маркорозмірів.

Пріоритетом у розвитку ПАТ «Одескабель» вже багато років є випуск високоякісної продукції при конкурентоздатних цінах, що стало запорукою ринкової привабливості підприємства.

На Одеському кабельному заводі розроблена і впроваджена інтегрована система менеджменту за чотирма міжнародними стандартами, а саме: система менеджменту якості по ISO 9001: 2008, система екологічного керування за ISO 14001: 2004, система управління гігієною та безпекою праці по OHSAS 18001: 2007 та система соціальної відповідальності за SA 8000: 2008. Це означає, що рівень організації виробництва і управління ПАТ «Одескабель» повністю відповідає світовим стандартам.

Основними споживачами продукції «Одескабель» є компанії, що працюють в сфері телекомунікацій, енергетики, в будівництві, машинобудуванні, в гірничодобувній галузі і ряді інших галузей. В Україні споживачами є найбільші оператори зв’язку – «Укртелеком», МТС, «Київстар», «Білайн», «Інтертелеком», група компаній «Вега», атомні електростанції, залізниця, «Укренерго», «Укртранснафта», «Укртатнафта», «Нафтогаз», «Криворіжсталь» і ін.

Для зручності клієнтів в 10 містах України створено мережу представництв Торгового дому «Одескабель».

Завод не тільки задовольняє потреби внутрішнього ринку країни в кабельної продукції, а й успішно її експортує. За 2010 рік експорт підприємства склав близько 50% від загального обсягу реалізації. Продукція «Одескабель» експортується в Росію, Білорусь, Республіку Молдова, Казахстан, Грузію і країни Європейського Союзу, що підтверджує конкурентоспроможність підприємства на світовому ринку.

ПАТ «Одескабель» є активним учасником основних об’єднань виробників кабельно-провідникової продукції:

– Української корпорації «Укрелектрокабель» (м.Київ, Україна);

– Некомерційного Партнерства виробників кабельної продукції «Міжнародна Асоціація« Електрокабель »(м.Москва, Росія);

– Асоціації «Интеркабель» (м.Москва, Росія);

– Міжнародної Федерації виробників кабелю (м.Відень, Австрія).

Дане членство дає можливість «Одескабель» бути сучасним, інноваційним та високотехнологічним підприємством, відстежувати тенденції світового кабельного ринку і своєчасно на них реагувати.

Публічне акціонерне товариство «Одеський кабельний завод», протягом багатьох років робить упор на якості продукції, що випускається і конкурентних цінах, модернізації і розширення виробництва, висококваліфікованих кадрах та організації управління за світовими стандартами. Такий вектор розвитку компанії дозволяє «Одескабель» по праву бути лідером не тільки в своїй галузі, а й одним із зразкових підприємств країни.

Більше інформації про товари компанії можна отримати на сайті  odeskabel.com

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Color
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom fields
Compare
X